Бойова нічия на честь 15-ччя клубу!

Футзалісти «АРПИ Донецьк», 5 листопада, у запорізькому Палаці спорту «Юність», зіграли товариський поєдинок проти представника аматорського футзалу Дніпропетровщини.

Граючи у суттєво зміненому складі, колектив на чолі із Едуардом Босенком провів якісну зустріч із відмінно укомплектованим дніпровським «Athletic Futsal». Відразу слід зауважити, що дніпровці наразі готуються до старту у розіграші Кубку України, тому зуміли залучити під свої прапори ряд досвідчених виконавців, які пограли на професійному рівні, серед котрих є навіть «екс-збірник» національної дружини. Крім того «Athletic Futsal» останні роки не пасе задніх у міських змаганнях. Щодо складу «АРПИ Донецьк», то він мав би виглядати наступним чином: у воротах Павло Пучка, польові гравці — Євген Рогачев, Тимофій Хусін, Данило Белан, Ігор Підгорний, Владислав Педенко, Вадим Кислий, Андрій Огнистий та Михайло Трубаров. Втім, команда нині змушена виступати в істотно зміненому форматі…

Протягом 15 хвилин першого тайму господарів мали перевагу в гостроті моментів над суперником, що втілилось у перший забитий гол. Після вдалого розіграшу вільного удару — у воротах дніпровців відзначився Дмитро Стадник. Однак, гості більш виважено та дисципліновано провели заключні п’ять хвилин та під завісу тайму зрівняли результат -1:1. Автором забитого м’ячу у складі підлеглих відомого шанувальникам футзалу зі стажем спеціаліста – Станіслава Брацилова став Андрій Поротіков. Після відпочинку на полі продовжилась гостра боротьба. Навіть сценарій першого тайму повторився. «АРПИ Донецьк» завдяки забитому голу Андрієм Синицьким вийшов вперед 2:1, але дніпровці згодом спіймали господарів на контратаці – 2:2. Цього разу у складі «Athletic Futsal» відзначився Євген Петренко. Відзначимо, що незважаючи на товариський статус матчу, обидві команди намагались відшукати спробу змінити рахунок до фінального свистка та при цьому максимально «віддались» боротьбі.

По завершенню матчу керівники дніпровського клубу привітали президента МФК «АРПИ Донецьк» Едуарда Босенка з нагоди відзначення 15-річчя від дня заснування клубу та запросили нашу команду на ігровий спаринг до Дніпра.

Команда «АРПИ» грала у наступному складі: Васильченко, Куліш, Сухаревський, Синицький, Ширіпа, Джебаров, Богданов, Аверков, Бугай, Босенко, Стадник, Коваль.

«АРПИ» (Донецьк) — Атлетік (Дніпро) — 2:2 (1:1)